Cuma 23 Şubat 2018

3 Taslak Meslek Standardımız Görüşe çıktı Özel

  • Posted on:  Salı, 28 Haziran 2016 10:16

Mesleki Yeterlilik Kurumu ile 30 Ekim 2012 tarihinde imzalanan protokol çerçevesinde; Sendikamız gıda sektöründe 9 dalda meslek standardı hazırlamak üzere yetkilendirilmiştir.

Bu kapsamda seçilen mesleklerden aşağıda belirtilen Taslak Ulusal Meslek Standartları (UMS) hazırlanarak, ilgili tarafların talep ve beklentilerini tam olarak karşılamak ve standardın kalite ve kabul edilebilirliğini artırmak amacıyla, görüş ve önerilere sunulmuştur.

Aşağıda yer alan Endüstriyel Tip Dondurma Üretim Operatörü (Seviye 4), Çay İşleme Operatörü (Seviye 4) ve Su Dolum Operatörü (Seviye 4) Meslek Standartlarına ilişkin değerli görüş ve önerilerinizin “Değerlendirme Formu” aracılığıyla, 21 Temmuz 2016 tarihine kadar Sendikamız Genel Merkezi Oğuzlar Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. 1379.Sokak No:14 Balgat/Ankara adresine posta veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine elektronik posta yoluyla iletilmesi hususunda gereğini rica ederiz.

Kamuoyuna duyurulur.

Standartlara ulaşmak için aşağıdaki linkleri tıklayınız.

Çay İşleme Operatörü Seviye 4

Çay-Görüş Değerlendirme Formu

Endüstriyel Tip Dondurma Üretim Operatörü Seviye 4

Dondurma-Görüş Değerlendirme Formu

Su Dolum Operatörü Seviye 4

Su-Görüş Değerlendirme Formu

Basın Bürosu

 

Okunma 1123 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 11 Eylül 2017 09:05