Cuma 23 Şubat 2018

Mesyeb Değerlendirici ve Program Komiteleri Eğitimleri yapıldı Özel

  • Posted on:  Pazartesi, 11 Eylül 2017 09:08

Öz Gıda İş MESYEB değerlendirci ve program komiteleri eğitimleri Ankara ve İstanbul'da gerçekleştirildi.

Gıda Sektöründe Yeterliliğe Dayalı Sınav ve Belgelendirme Merkezi Kurulması Projesi kapsamında kurulan Öz Gıda İş MESYEB’de görev alacak değerlendirici ve program komitesi üyelerine sınav ve belgelendirme süreçleri ile ISO 17024 kalite sistemi konuları hakkında eğitim verildi.

Gerçekleştirilen eğitimlerin ilk ayağı 20-21 Temmuz 2017 tarihinde Ankara’da Öz Gıda İş Sendikası Genel Merkezinde, ikinci ayağı ise 15-16 Ağustos 2017 tarihlerinde İstanbul’da Türkiye Gıda İşverenleri Sendikası Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Eğitimlere  sektör uzmanlarından Aytaç YAVUZ, Muhammet Ali ERTEKİN, İsmail Haki ŞİMŞEK, İlker ÖZDEŞ, İlhan SARIBAŞ, Servet BAYRAKTAR, İlknur ÇINAR, Murat ŞANLI, Erkan ŞEKER, Burak SANGA, Hüseyin ALICI, Taner ÇAVDAR, Adem KÜÇÜKÖNER, Tuncay EROL, Uğur COBULOĞLU, Mahmut BULUTÇU, Tuncay KATMIŞ, Bilal EFE, Muharrem AKAR ve Adem İNCE katılım sağladı.

Söz konusu eğitimleri Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı Eyyüp ONAT ve proje danışmanı Büşra EREN verdi.  Ankara’da gerçekleştirilen eğitim öncesi Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil ÇUKUTLİ ve Öz Gıda İş MESYEB İktisadi İşletme Müdürü Eda GÜNER proje kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler ve sonraki süreçler ile yapılacak çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi verdi. Eğitimlerin moderatörlüğünü Öz Gıda İş MESYEB Kalite Yönetim Temsilcisi Aybüke Bengü ÖZMUTAF yaptı.

Basın Bürosu

Okunma 368 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 11 Eylül 2017 09:16